top of page

o mnie 

zapraszam Cię do mojego świata, gdzie hobby zamieniło się w pracę, w której chce się sŻyć!

Sustainability
IMG_9490.jpg

jak to się zaczęło?

od jednej maszyny na biurku w salonie do pracowni z parkiem maszyn przemysłowych

Jestem osobą, która ma 1000 myśli na sekundę, kiedy pomysł wpadnie mi do głowy, natychmiast zaczynam nad nim pracę. W pewnym momencie w moim życiu postanowiłam zmienić tor o 180 stopni. Ze spedytora i sprzedawcy handlowego stałam się projektantką bajkowych sukni! 

moja pracownia

to świadek moich największych sukcesów i największych porażek

Zaczynając szycie w domu, mój czarny dywan był narażony na tony nitek, zamiast nakrywać stół obrusem, nakrywałam go materiałem i innymi dodatkami. domownicy byli mi przyjaciółmi i chętnie mi pomagali, ale także wrogami maszyn, które im mnie zabierały. 

Zapadła decyzja - własna pracownia z dala od domu, aby skupić się na realizacji dziecięcego marzenia - tworzenia własnych kolekcji. 

IMG_7177.jpg
IMG_5997.jpg

moje materiały

z czego szyję?

Głównym składnikiem magicznych sukien jest miękki i delikatny tiul, z którego powstają przeróżne wariacje. To naprawdę niesamowite, że z prostego kawałka, prawie przezroczystej siateczki, wychodzą kilometry uroczych fałdek, które po zszyciu w jedną całość tworzą bajkowe i niepowtarzalne suknie. Ale spokojnie, bo fani seksownych i eleganckich kreacji nie będą czuli się pominięci. Obcisłe, podkreślające kształty i różnokolorowe jerseye dodadzą pewności każdej modelce. Nie dość też u mnie fiszbin, piórek czy cekinów. Zawsze staje na głowie, że efekt był WOW, bo sama również lubię patrzeć na Wasze zdjęcia.  

bottom of page